Kdo hraje v novém zpracování ANNY ZE ZELENÉHO DOMU?

Hlavní představitelkou Anny Shirleyové je Ella Ballentine, celým jménem Ella Hope Ballentine. Narodila se v Kanadě v Torontu a roli Anny získala ve svých 13ti letech. To, že vyhrála konkurz, oznámila společnost Breakthrough Entertainment 3.června 2015 :o) Protože zahájila svoji hereckou kariéru v roce 2011, nedá se toho o ní zatím příliš mnoho zjistit. Pro zajímavost snad jen to, že si zahrála epizodní roli malé holčičky v seriálu Království-Reign stejně jako Megan Follows, původní představitelka Anny ze Zeleného domu.

Roli Matěje Cuthberta získal po dlouhém rozhodování Martin Sheen, rodným jménem Ramón Gerardo Antonio Estévezotec a je to otec herecky rovněž úspěšných potomků - Charlieho Sheena, Emilia Esteveze, Ramona Esteveze a Renée Estevvezové. Narodil se 3.srpna 1940 a jeho filmografie je tedy o dost obsáhlejší než tomu je u Elly Ballentine :o) Za všechny uvedu jen pár nejznámějších: Chyť mě, když to dokážeš; Skrytá identita; The amazing Spiderman; Láska na druhý pohled ... a moře dalších. Celý výpis jeho filmů najdete samozřejmě na CSFD.cz.

Další herecká obsazení: (info budu doplňovat postupně)

Sara Botsford v roli Marily Cuthbertové
Julia Lalonde v roli Diany Barryové
Jaime Feggi v roli Minnie May Barryové
Zoe Fraser v roli Ruby Gillisové
Kyle Gatehouse v roli pana Phillipse
Drew Haytaoglu v roli Gilberta Blythea
Kate Hennig v roli Rachel Lyndové
Linda Kash v roli paní Barryové
Stefani Kimber v roli Josie Pyeové
Alanis Peart v roli Mary Jo
Isabella Ricker v roli Prissy Andrewsové


Pokud by se vám podařilo sehnat nějaké další info o hercích z nové Anny, budu moc ráda za každou maličkost. Napište, pátrejte, já budu taky dál hledat ;o)


(Anna Shirleyová a Matěj Cuthbert / Ella Ballentine a Martin Sheen)

Pokud toužíte vidět nějaké záběry z natáčení, podívejte se sem. Vypadá to opravdu slibně :o)
WebZdarma.cz